Novinky

12. 8. 2018 - bikeAngel - systém na GPS monitoring bicyklov

ANDIS úspešne ukončil vývoj systému pre monitoring bicyklov bikeAngel, ktorý je už v ostrej prevádzke. Produkt nadväzuje na tradičné know-how a produkty firmy ANDIS v oblasti GPS monitoringu.

1. 1. 2017 - Automatizácia posielania údajov do OKTE

Od 1.1.2017 sme služby systému M.E.D. začali poskytovať miestnym distribučným spoločnostiam elektrickej energie, aby sme im uľahčili plnenie legislatívnych povinností spojených s nahlasovaním údajov o spotrebe elektrickej energie do zákonom určených inštitúcii. Ak máte záujem o tieto služby, kontaktujte nás. Viac informácií na www.e-metering.sk

26. 8. 2016 - GPS Systém pre autoškoly

V spolupráci s našou partnerskou spoločnosťou Infocar a.s. sme získali osvedčenie o schválení technickej spôsobilosti identifikačného zariadenia učebne, trenažéra a výcvikového vozidla MDVaRR SR. Pre bližšie informácie kliknite sem: www.infocar.sk

2. 3. 2016 - ANDIS sa presťahoval do nových priestorov

S radosťou Vám oznamujeme, že spoločnosť ANDIS sa presťahovala do nových, väčších a krajších priestorov Business Centra Bratislava. Nájdete nás teda na novej adrese - Mlynské nivy 48, na druhom poschodí. V prípade návštevy môžete využiť parkovanie vo dvore. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

21. 10. 2014 - Nasadenie palubného počítača pre MHD do prevádzky

Vývoj palubného počítača pre mestskú hromadnú dopravu v spolupráci s firmou Buse, s.r.o. a jeho nasadenie do prevádzky v nových trolejbusoch v hlavnom meste SR Bratislava

6. 3. 2014 - Dňa 12.4.2014 spoločnosť ANDIS zorganizovala 1. ročník podujatia "Stretnutie ANDISu s priateľmi pri futbale 2014"

Dňa 12.4. 2014 spoločnosť ANDIS zorganizovala 1. ročník podujatia "Stretnutie ANDISu s priateľmi pri futbale 2014". Na turnaji sa v priateľskej atmosfére stretli firmy z oblasti energetiky a IT. Cieľom bolo prežiť príjemný športový deň a spoznať sa aj na neformálnej úrovni. Bezprostredne po turnaji sa konala afterparty, na ktorej bol oficiálne vyhlásený víťaz turnaja a bol mu odovzdaný putovný pohár. Následne bol priestor na občerstvenie a neformálne rozhovory.

25. 10. 2013 - Ocenenie systému na zber, spracovanie a prezentáciu energetických meraní M.E.D. na veľtrhu ELO SYS 2013

Programový systém na zber, spracovanie a prezentáciu energetických meraní M.E.D. získal na veľtrhu ELO SYS 2013 ocenenie "Najúspešnejší exponát veľtrhu".

Novinky: 11
1/2
© ANDIS 2024. Design and programming by Soyamedia