O firme

etthv

 

Spoločnosť ANDIS spol. s r.o. založili v roku 1993 pracovníci vtedajšej Elektrotechnickej fakulty Slovenskej vysokej školy technickej v Bratislave (dnešná Fakulta elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity). Ich cieľom bolo využiť dlhoročné skúsenosti získané vedecko-technickou, pedagogickou a inžinierskou prácou, na vývoj elektronických zariadení.

Predmetom činnosti firmy je najmä riešenie komplexných technických problémov klientov a spolupráca na technicky náročných projektoch naprieč všetkými sektormi hospodárstva. Tieto projekty sa vyznačujú tým, že im nestačí štandardný sériový hardware alebo software, ale vyžadujú na mieru šitý hardware a software, ktorý navzájom spolupracuje a takto rieši konkrétny problém klienta. Spomenuté projekty teda realizujeme prostredníctvom vývoja hardware a software na zákazku.

Ponúkame aj produkty a služby, ktoré sú výsledkom vlastného vývoja, v oblastiach, kde sme správne odhadli ich dlhodobú potrebu v budúcnosti. Takto získaný časový predstih nám doteraz poskytuje komparatívnu výhodu na trhu.

Víziou firmy je stabilný rast, expanzia do zahraničia a neustále rozširovanie ponúkaných produktov a služieb v čo najvyššej kvalite.

Vo vzťahu ku klientom a partnerom je pre nás na prvom mieste ich spokojnosť a náš korektný prístup. Naši klienti už vedia, prečo si vybrať ANDIS.

 

Naším heslom je: „Nekopírujme, ale robme to, čo budú neskôr kopírovať iní.“

© ANDIS 2024. Design and programming by Soyamedia