O firme

etthv

 

Spoločnosť ANDIS spol. s r.o. založili v roku 1993 pracovníci vtedajšej Elektrotechnickej fakulty Slovenskej vysokej školy technickej v Bratislave (dnešná Fakulta elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity). Ich cieľom bolo využiť dlhoročné skúsenosti získané vedecko-technickou, pedagogickou a inžinierskou prácou, na vývoj elektronických zariadení.

Predmetom činnosti firmy je najmä riešenie komplexných technických problémov klientov a spolupráca na technicky náročných projektoch naprieč všetkými sektormi hospodárstva. Tieto projekty sa vyznačujú tým, že im nestačí štandardný sériový hardware alebo software, ale vyžadujú na mieru šitý hardware a software, ktorý navzájom spolupracuje a takto rieši konkrétny problém klienta. Spomenuté projekty teda realizujeme prostredníctvom vývoja hardware a software na zákazku. Príklady takýchto projektov sú uvedené v sekcii ZREALIZOVANÉ PROJEKTY. Pritom jednotlivé projekty sú navzájom natoľko rôznorodé, že je ťažké, ba priam nemožné nájsť ich spoločného menovateľa. To svedčí o šírke schopností firmy a odhodlanosti riešiť každý zaujímavý projekt.

ANDIS tiež ponúka hotové sériové produkty vlastného vývoja v rôznych technických oblastiach. Medzi inými systém na GPS monitoring vozidiel ANDISmonitor alebo programový systém M.E.D. na zber, spracovanie a prezentáciu energetických meraní – elektrickej energie, tepla, vody, plynu atď. meraných zariadeniami distribuovanými v teréne. Zo služieb firma ponúka konzultácie a poradenstvo v oblasti elektrotechniky.

Firma pôsobí medzinárodne a má množstvo zahraničných klientov a partnerov v rôznych oblastiach. Pôsobí aj v ZDRUŽENÍ ELEKTROTECHNICKÉHO PRIEMYSLU SR. Pravidelne tiež vystavuje na medzinárodnom veľtrhu elektrotechniky, elektroniky, energetiky a telekomunikácií ELO SYS, z ktorého si už odniesla viacero ocenení.

Víziou firmy je stabilný rast, expanzia do zahraničia a neustále rozširovanie ponúkaných produktov a služieb v čo najvyššej kvalite. Naším heslom pritom je: „nekopírujme, ale robme to, čo budú neskôr kopírovať iní.“

Vo vzťahu ku klientom a partnerom je pre nás na prvom mieste ich spokojnosť a náš korektný prístup. Naši klienti už vedia, prečo si vybrať ANDIS.

Postupný vývoj firmy ANDIS si môžete pozrieť v sekcii POHĽAD DO HISTÓRIE, ktorá mapuje činnosť a jednotlivé míľniky firmy od založenia až po súčasnosť.

 

Ocenenie ekonomickej stability a dôveryhodnosti firmy

ANDIS je tiež držiteľom medzinárodného ocenenia Bisnode. Môžu ho získať iba spoločnosti spĺňajúce prísne ekonomické kritériá a podmienky certifikácie. Ich platnosť je overovaná a aktualizovaná každý deň. Pre obchodných partnerov je zárukou ekonomickej stability a dôveryhodnosti firmy. Certifikát s hodnotením AAA, ktoré ANDIS obdržal, dosiahne priemerne len 0,09 % najkvalitnejších spoločností.

© ANDIS 2022. Design and programming by Soyamedia