Zo života firmy

etthv

 

ANDIS sa aktívne zúčastňuje množstva rôznych akcií, výstav a podujatí.

 

 

STRETNUTIE ANDISu S PRIATEĽMI PRI FUTBALE 2018

Štvrtý ročník turnaja je už úspešne za nami. Radi konštatujeme, že sa zaobišiel bez zranení a nechýbala na ňom dobrá nálada a férový športový boj o putovný pohár. Sme veľmi radi, že sme sa z viacerých strán stretli s názorom, že tento ročník bol zatiaľ najlepší a kvalita turnaja z roka na rok rastie. Pevne veríme, že prípadný piaty ročník túto latku zdvihne ešte o čosi vyššie. Všetkým účastníkom sa chceme veľmi pekne poďakovať za účasť na turnaji a vytvorenie už spomínanej skvelej nálady a víťazovi turnaja, firme SEPS, srdečne gratulujeme k obhajobe trofeje.

 

STRETNUTIE ANDISu S PRIATEĽMI PRI FUTBALE 2017

Po dvoch úspešných ročníkoch sme pokračovali v tradícií a konal sa už tretí ročník futsalového turnaja usporiadaného firmou ANDIS. Nadviazal na predchádzajúce a znova bol príjemným stretnutím dobre naladených ľudí - tímov, ktoré si súťažne, ale v priateľskom duchu, pomerali sily vo futsale. A na konci sa dobre zabavili na spoločnej večeri. Touto cestou tiež blahoželáme všetkým k dosiahnutým výsledkom, špeciálne potom tímu SEPS, ktorý zaslúžene skvelými výkonmi vybojoval putovnú trofej.

TEAMBUILDING VALČIANSKA DOLINA

Team ANDISu sa stretol na pravidelnom teambuildingu, tento rok vo Valčianskej doline v peknom hoteli Impozant. Po dlhých rokoch nastala zmena a farebnú jeseň sme vymenili za rovnako peknú zimnú krajinu. Na radosť všetkých detí, ktoré sa aj s rodičmi vyližovali aj vysánkovali do sýta. A po poriadnom výkone na svahu sme zrelaxovali v príjemnom wellness a večer sa zas zabavili pri bowlingu.

TEAMBUILDING ANDIS INFOCAR 2016

Už pravidelný teambuilding medzi firmami ANDIS a INFOCAR sa tento rok niesol v akčnejšom duchu. Zamestnanci nasadli do motokár a predvádzali svoje jazdecké umenie. Aj keď sa merali časy a rozdávali medaile, ako vždy išlo hlavne o zábavu, o ktorú určite nebola núdza.

 

 

ODBORNÝ SEMINÁR "MDS BEZ STAROSTÍ"

Firmy ANDIS, Schrack Technik a IFT inForm Technologies spolu zorganizovali odborný seminár "MDS bez starostí" určený pre miestne distribučné spoločnosti elektrickej energie. Na seminári sa zúčastnilo vyše 60 ľudí z vyše 35 firiem z celého Slovenska. Cieľom bolo komplexne odprezentovať problematiku a navrhnúť riešenie, ktorým je v oblasti software náš systém M.E.D. (viac informácii na www.e-metering.sk).

 am04-d

STRETNUTIE ANDISu S PRIATEĽMI PRI FUTBALE 2015

Úspešný prvý ročník turnaja s názvom "Stretnutie ANDISu s priateľmi pri futbale" nás inšpiroval k tomu, aby sme aj tento rok zorganizovali ďalší ročník. Znova sa v ňom stretne viacero firemných tímov, aby si zmerali sily v najpopulárnejšom športe na planéte - vo futbale, ale hlavne aby sa dobre zabavili v príjemnej priateľskej atmosfére medzi priateľmi.

 am04-d

ŠPORTOVÝ DEŇ ANDIS - INFOCAR MALINOVO 2014 

V septembri sme nadviazali na úspešnú športovú akciu z minulého roka, ktorú organizoval náš blízky obchodný partner, spoločnosť Infocar. "Odveta" na seba nenechala dlho čakať a ANDIS zorganizoval podobnú akciu, tentoraz v modernom športovom areáli v Malinove. Znova sa stretli kolegovia z firiem ANDIS a Infocar, aby proti sebe, ale aj spoločne, zápolili v rôznych športových aktivitách. Každý si prišiel na svoje a okrem klasických loptových športov bol k dispozícií napríklad aj biliárd či bowling. Príjemne strávený deň sme tradične zavŕšili pri spoločnom obede. A ako to po úspešnom športovom dni má byť, nezranil sa nikto a víťazmi boli všetci zúčastnení...

etthv

STRETNUTIE ANDISu S PRIATEĽMI PRI FUTBALE 2014

Dňa 12.4.2014 spoločnosť ANDIS zorganizovala 1. ročník podujatia "Stretnutie ANDISu s priateľmi pri futbale 2014"Na turnaji sa v priateľskej atmosfére stretli firmy z oblasti energetiky a IT. Cieľom bolo prežiť príjemný športový deň a spoznať sa aj na neformálnej úrovni. Bezprostredne po turnaji sa konala afterparty, na ktorej bol oficiálne vyhlásený víťaz turnaja a bol mu odovzdaný putovný pohár. Následne bol priestor na občerstvenie a neformálne rozhovory.

Viac informácii

 am04-d

ŠPORTOVÝ DEŇ ANDIS - INFOCAR

Zamestnanci firiem ANDIS a INFOCAR spolu s priateľmi a rodinnými príslušníkmi strávili príjemný slnečný deň v rakúskom kúpalisku v meste Bruck an der Leitha. Na programe dňa boli rôzne športové hry, ako napríklad futbal, volejbal alebo stolný tenis. Po poctivom športovom výkone niektorí neodolali a zvolili relax v bazénoch alebo sa šli zabaviť na skokanskom mostíku či tobogáne. Akciu ukončila spoločná večera, kde si všetci pochutili na typickom rakúskom rezni.

am06a

TURNAJ ICT FC

Zamestnanci ANDIS-u prejavujú aj športového ducha a pravidelne sa účastnia futbalového turnaja organizovaného pre firmy pôsobiace v sektore IT. Je to dobrá príležitosť stretnúť sa partnermi a v niektorých prípadoch aj konkurentami aj na inom poli ako je pole pracovné. A práve tak ako v profesionálnej činnosti, ani tu nikto nikomu nedaruje... A keď, tak na dobrú vec. Organizátori turnaja vždy venujú časť výnosu z akcie na nejaký dobročinný účel - napríklad v roku 2011 podporili finančným príspevkom Kliniku detskej hematológie a onkológie v Bratislave. Ďakujeme za tento nápad!

am06a

MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH ELO SYS

Každoročne sa v meste Trenčín koná medzinárodný veľtrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky ELO SYS. Prezentujú sa na ňom, ako už aj z názvu vyplýva, firmy, ktoré pôsobia v oblasti elektrotechniky, energetiky a súvisiacich sektorov. Už takmer 10 rokov na ňom nechýbal ani ANDIS. Veľtrh je vhodným prostredím pre stretnutie so zákazníkmi, prezentáciu aktivít firmy či získavanie nových kontaktov.

am06a

TEAMBUILDING ANDIS

Každý rok sa pracovníci firmy Andis stretnú na teambuildingovom víkende v Tatrách. Cieľom je príprava na nejakú významnú akciu, napríklad účasť na veľtrhu ELO SYS. Ale veľa priestoru sa nájde pre športové hry, v ktorých tradične súperia pracovníci administratívy, softvéristi, hardvéristi a rodinní príslušníci. Cieľom je získať putovný pohár, ale hlavne dobre sa zabaviť. Nechýba ani opekačka.

am06ab

15. VÝROČIE ZALOŽENIA FIRMY ANDIS

15 rokov je pekný vek - my sme si ho pripomenuli na krásnej oslave v priestoroch golfového klubu Welten v Báči. Svojou prítomnosťou nás potešili mnohí naši obchodní partneri. A bolo to veľmi príjemné.

am06-c

VIANOČNÝ VEČIEROK

Už veľa rokov sa nestalo, aby sme sa nestretli na vianočnom večierku. Pri peknej výzdobe a v slávnostnej atmosfére prichádzajúcich sviatkov. Aj darčeky sa nájdu.

© ANDIS 2024. Design and programming by Soyamedia