GPS/GSM monitorovacie jednotky

etthv

 

Monitorovacie jednotky sú hardwarovou súčasťou komplexného systému monitoringu vozidiel ANDISmonitor. Inštalujú sa do vozidla a v reálnom čase o ňom zisťujú rôzne údaje, ako napríklad aktuálnu polohu, rýchlosť, smer jazdy, meno vodiča a podobne. Zároveň tiež zisťujú informácie o stave ďalších súčastí vozidla – napríklad nákladového priestoru, činnosti hydraulickej ruky, domiešavača a pod. Taktiež je možné pomocou prídavného modulu monitorovať tankovania a úbytky pohonných látok v nádrži vozidla. Obsahujú aj bezpečnostné funkcie, napríklad signalizáciu nárazu alebo odcudzenia vozidla. Najvyššia rada monitorovacích jednotiek je dokonca použiteľná aj ako multimediálna a navigačná jednotka s funkciami mobilnej kancelárie a s prístupom na internet. Informácie, ktoré tieto jednotky zbierajú, posielajú v reálnom čase na internet, kde si ich potom možno prezerať na webovom portáli systému ANDISmonitor.

Novinkou v oblasti monitorovacích jednotiek je aplikácia ANDIStracker. Je určená pre smartfóny s OS Android, ktoré dokáže premeniť na online GPS monitorovaciu jednotku kompatibilnú so systémom ANDISmonitor. Využíva GPS a internetové pripojenie smartfónu a v reálnom čase posiela údaje o polohe, rýchlosti a smere jazdy do systému ANDISmonitor. Zároveň obsahuje pokročilý energetický manažment, aby minimalizovala spotrebu energie smartfónu. ANDIStracker je vhodný na odskúšanie si systému ANDISmonitor bez nutnosti kupovať a inštalovať hardwareovú monitorovaciu jednotku. Aplikácia však neslúži ako jej náhrada, keďže obsahuje iba najzákladnejšie funkcie a je potrebné ju zapínať a vypínať manuálne pri každej jednej jazde. Na pravidelné používanie systému ANDISmonitor, špeciálne pre firmy, teda dôrazne odporúčame plnohodnotné hardwareové monitorovacie jednotky popisované vyššie.

ANDIStracker je dostupný zdarma v obchode Google play.

 

Nasleduje kompletné portfólio monitorovacích jednotiek odstupňované podľa komplexnosti. Cenovo výhodný základ ponuky reprezentuje model AM06-A PORTABLE. Model DeLuxe resp. DeLuxe All In One reprezentuje naopak vrchol našej ponuky a spadá už do kategórie multimediálnych jednotiek.

 

Ponuka monitorovacích jednotiek

etthv

Porovnanie funkcií monitorovacích jednotiek

Pozrite si prehľadný súhrn funkcií monitorovacích jednotiek a vyberte si najvhodnejšiu pre vaše potreby.

 

acm11rg

Príslušenstvo monitorovacích jednotiek

Ponúka možnosť rozšíriť či pridať funkcionalitu monitorovacím jednotkám.

am06a

ANDIStracker

Novinka v oblasti monitorovacích jednotiek. Ide o aplikáciu určenú pre smartfóny s OS Android, ktoré dokáže premeniť na online GPS monitorovaciu jednotku kompatibilnú so systémom ANDISmonitor. Využíva GPS a internetové pripojenie smartfónu a v reálnom čase posiela údaje o polohe, rýchlosti a smere jazdy do systému ANDISmonitor.

 

am06a

AM06-A PORTABLE

Napájanie prostredníctvom cigaretového zapaľovača výrazne zjednodušuje inštaláciu tejto monitorovacej jednotky a umožňuje ju prenášať medzi vozidlami podľa potreby.

am06a

AM06-A

AM06-A tvorí základ ponuky s najlepším pomerom cena/výkon.

am06ab

AM06-AB

K základnej jednotke AM06-A pridáva možnosť identifikácie vodiča kľúčom iButton a tiež externú anténu GPS.

 am06ab

AM07-B

K základnej jednotke AM06-A pridáva možnosť identifikácie vodiča mobilným telefónom, kľúčom iButton alebo RFID kartou. Ponúka tiež bluetooth modul pre komunikáciu s telefónom alebo tabletom vodiča.

 

AM08-BC

K základnej jednotke AM06-A pridáva možnosť identifikácie vodiča mobilným telefónom, kľúčom iButton alebo RFID kartou. Pridáva tiež možnosť pripojiť sa k zberniciam CAN / FMS / OBD II.

 

am06-c

AM06-C

Monitorovacia jednotka s najširšími možnosťami monitorovania vstupov a ovládania výstupov, vhodná aj pre aktívne zabezpečenie vozidla.

 am04-d

AM04-D

Patrí na vrchol ponuky. Pridáva možnosť pripojenia dotykovej obrazovky a s ňou aj multimediálne funkcie, funkcie mobilnej kancelárie, pripojenie na internet a navigačný systém.

 

 am04-d

AT10-D (ALL IN ONE)

Poskytuje väčšinu funkcií jednotky AM04-D v kompaktnom tele s dotykovým displejom a pridáva výhodu jednoduchej inštalácie a prenositeľnosť medzi vozidlami.

© ANDIS 2024. Design and programming by Soyamedia